Fotky barzojů

Fotografie barzojů z chovatelské stanice Barzoj Bistkupstwo

Aktuální fotografie

Externí fotogalerie

Mazaný Zajíc, CACT

31. 03. 2024 - Mistrovství Moravy v Brně: Naše holčičky běžely moc hezky a se zlepšující tendencí. Toyen obsadila krásné 2. místo s Res CACT, Tangara byla 4., Sirael se posunula na 6. místo a i Gina vzadu zaznamenala zlepšení a skončila na 9. místě :) Všem gratulujeme a děkujeme za příjemně strávený den.

Mazaný Zajíc, CACT

Národní výstava Špilberka

17. 03. 2024 - V neděli jsme se vydali se Stáňou (Tacca Bistkupstwo) na výstavu do Brna, kde nás mile překvapila a obdržela V1 a CAC. Také Sirael zabodovala, porazila své 3 soupeřky a odvezla si domů již třetí český CAC. Majitelkám moc gratulujeme.

Národní výstava Špilberka

Jarní Votvírák

16. 03. 2024 - V sobotu jsme se zúčastnili s našimi závodnicemi prvního českého coursingu. Tacca potvrdila, že se s ní musí počítat a obsadila krásné třetí místo. Toyen byla 6. a hned za ní se ztrátou 1 bodu Tangara. Gina obsadila 10. místo a Sirael 11. místo.

Jarní Votvírák

CACIL Adamov

02. 03. 2024 - Mistrovství v coursingu v Adamově (SK): na tomto prvním letošním závodě měla premiéru naše děvčata z vrhu T a vedla si více než dobře! Tacca 1. místo,CACT, Mistr SK, BOS, Tangara 4.místo, Res CACIL, Toyen 6. místo. Gina se umístila na 10. a Sirael na 13. místě. 15 fen na startu. Gratulujeme!

CACIL Adamov

TrioCACIB Nitra

18. 02. 2024 - Trio CACIB v Nitře (SK). Na této třídenní výstavě nás reprzentovali tři zástupci z vrhu T. Toyen získala CAC a 2x Res CAC, Tacca Res CAC a Thereus na své první výstavě CAC.

TrioCACIB Nitra

Trénink coursingu

09. 12. 2023 - Přidali jsme pár fotek z tréninku, na kterém byly Gina, Tiga a její dcery Toyen, Tacca a Tangara

Trénink coursingu

C.I.B.- J Toyen Bistkupstwo

28. 10. 2023 - Jsme velmi pyšní na naši Toyen, která splnila podmínky pro udělení titulu C.I.B.-J, je to nový titul Mezinárodní šampion krásy mladých.

C.I.B.- J Toyen Bistkupstwo