sourozenci: vrh Q Bistkupstwo

Quillaia ve zprávách

 • 26. 01. 2023
  V polovině roku 2023 plánujeme nový vrh s naší Ginou (CH Quillaia Bistkupstwo)
 • 23. 10. 2022
  Adamov, SK - poslední závod letošní sezóny. Naše děvčata zvládla závod i po 5 tis km dlouhé cestě na sever Švédska. Gina - Quillaia se umístila na druhém místě se ztrátou pouhý jeden bod za první fenou, obdržela Res CACT a Res CACIL. Eliška - Odesza obsadila 4.místo a Tiga - Ortiga 5. místo z 10 zúčastněných barzojů - mix. Gratulujeme všem!
 • 08. 10. 2022
  CACT Orlov - poslední český závod letošní sezony, naše bílé střely opět zazářily: Tiga - Ortiga vyběhala 1.místo a CACT, Gina - Quillaia 2. místo a Res CACT, závodu se zúčastnilo 10 barzojů, z toho 4 feny.
 • 17. 09. 2022
  CACT coursing v Křeči: Naše děvčata ukázala, že ještě v závodní kariéře nekončí: Ortiga 1. místo CACT, Mistr Čech! Quillaia "Gina" 2. místo, Res CACT, Odesza 4. místo z pěti závodících fen.
 • 10. 09. 2022
  Po delší době jsme zavítali s našimi barzoji na výstavu, tentokrát na klubovku. Sirael Bistkupstwo, poprve ve tř.dorostu vyhrála třídu s velmi nadějnou 1 a stala se nejlepším dorostencem. Naše Gina (Quillaia) získala ve třídě čestné Výborná 1 a Odeta ve tř. pracovní V1, CAC, Nejlepší fena a BOB! Odeta splnila podmínky pro Klubového Ch. Na výstavě bylo přítomných 44 barzojů, posuzoval pan Fr. Bouček. Gratulujeme majitelům!
 • 12. 06. 2022
  Nitra CACIB: Nový šampion v naší CHS! Naše Gina (Quillaia Bistkupstwo) dnes splnila podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion krásy, gratulujeme!
 • 15. 08. 2021
  Speciální výstava Mojmírovce (SK): Quillaia "Gina" V3 v mezitřídě, jeji sestra Quena V2, Res CAC, Ortiga v pracovní třídě opět V1, CAC a Olověnka V3 ve třídě šampionů. Posuzovala Marion Marpe z Německa.
 • 11. 07. 2021
  Oblastní výstava Náměšť na Hané: Onga Bistkupstwo, třída vítězů: V1, vítěz třídy, Oblastní vítěz, Quillaia V1, vítěz třídy, Pupavka Výborná 2
 • 09. 07. 2021
  2x CACIB Nitra: naše mladá Gina - Quillaia Bistkupstwo měla konečně možnost vyrazit za hranice na výstavu a dařilo se jí více než dobře: 8.7. V1, CAC a Res CACIB od rozhodčí paní Ivety Vojtekové a 9.7. V1 CAC od Vlastislava Vojteka.
 • 17. 09. 2020
  CACIB Nitra: Další dva šampionáty pro naši CHS - den první se vydařil naší Lovce, kdy získala CAC, CACIB a BOS od rozhodčího pana Vojteka a tímto splnila podmínky pro udělení titulu nejvyššího C.I.B.P. - to je Mezinárodní Champion krásy a výkonu FCI. Jsme na ni náležitě pyšní. Na výstavě ji doprovázela dcera Quillaia "Gina", která ve třídě mladých získala V1, CAJC a Jun BOB.

Quillaia Bistkupstwo

Quillaia Bistkupstwo je barzoj, ruský chrt, z chovatelské stanice Bistkupstwo
výstavní úspěchy:
Slovenský šampion krásy, CAC, Res CAC, Res CACIB, CAJC, Junior BOB, coursing licence - Res CACT, Res CACIL
Quillaia Bistkupstwo
Matka: Lovka Bistkupstwo
Otec: Estet Classic Valentin SG
více o původu
Datum narození: 17.11.2019
Chovatel: Bistkupstwo
Majitel: Bistkupstwo
Quillaia Bistkupstwo - "Gina"je vlastně sestra Jenky a Tigy, protože má stejné rodiče jako ony, jen je o dva roky mladší. Gina je všetečka, pořád něco rozebírá, nejradši matrace a pelechy a hračky... Je velmi oddaná a poslušná a my doufáme, že jí to zůstane.
Ginu jsme si vybrali jako dalšího zástupce našeho sportovního klubu "Bílá tíseň". 
Gina si lehce splnila coursingovou licenci a před coronavirovou pandemií stihla odběhnout i nějaké závody. Neběhá špatně, ale její povaha je stále velmi hravá, takže s dalším závoděním počkáme, až se uklidní.
Gina se zúčastnila několika výstav v zahraničí a je držitelkou titulů maďarský CAC a tří slovenských CAC. Bohužel ostatní výstavy byly zrušeny nebo omezeny z důvodu Covid nákazy, tak s dokončením šampionátů musíme počkat na lepší časy.
12. června Gina dokončila svůj první šampionát a to na Slovensku.
Na konci roku 2022 byla Gina uchovněna na klubové výstavě a v roce 2023 plánujeme její první vrh.
23. ledna 2023 přišel z laboratoře Genomia výsledek testu na degenerativní myelopatii s výsledkem N/N - Gina je zdravá a může se připravovat na svoje první štěňátka. Protože se o všechna štěňátka z posledních vrhů svých sester příkladně starala, věříme, že bude skvělá máma. :)

26.1.2023