sourozenci: vrh T Bistkupstwo

Toyen ve zprávách

 • 18. 02. 2024
  Trio CACIB v Nitře (SK). Na této třídenní výstavě nás reprzentovali tři zástupci z vrhu T. Toyen získala CAC a 2x Res CAC, Tacca Res CAC a Thereus na své první výstavě CAC.
 • 09. 12. 2023
  Přidali jsme pár fotek z tréninku, na kterém byly Gina, Tiga a její dcery Toyen, Tacca a Tangara
 • 02. 12. 2023
  NVP Swiebodzice (PL) 2.12.2023: Na výstavu jsme se těšili a přihlásili Toyen a Ginu na rozhodčího z Itálie Bruno Nodalli. Bohužel po cestě jsme zjistili, že během noci došlo ke změně rozhodčího a posuzovala polská rozhodčí paní Wozna-Gill. I tak jsme s výsledkem celkem spokojeni: Toyen Výborná 2 a Gina V1 a CWC.
 • 28. 10. 2023
  Jsme velmi pyšní na naši Toyen, která splnila podmínky pro udělení titulu C.I.B.-J, je to nový titul Mezinárodní šampion krásy mladých.
 • 21. 10. 2023
  Nové coursingové licence pro slečny z vrhu T: Tangara splnila podmínky před měsícem, Toyen uzavřela licenci sóloběhem tento týden a Tacca rozpočala licenční běhy párovým během s Ginou.
 • 10. 09. 2023
  Na MVP v Olomouci nás reprezentovali hned tři barzojové. Od velmi přísného rozhodčího z Irska Ralph Dunne jsme obdrželi pěkné výsledky: Onga Výborná 3 ve tř. šampionů, Sirael Výborná 1, CAC z mezitřídy a naše Toyen V1, CAJC, BOJ a CACIB-Junior ve třídě mladých.
 • 26. 08. 2023
  Světová výstava v Ženevě: s naší novou nadějí Toyen Bistkupstwo jsme se vydali na dlouhou cestu do Švýcarska na Světovou výstavu psů. Přivezli jsme si spoustu zážitků a také pěkné ocenění pro naši černou Toyen: Výborná 3 od velmi přísné rozhodčí paní Lisbet Mach ze Švýcarska.
 • 20. 08. 2023
  CACIB Bratislava, výsledky naší Toyen Bistkupstwo: 18.8. Ex2/3, rozhodčí Alenka Pokorn (SLO), 19.8. EX2/3 od rozhodčí Fintorové (SK) a 20.8. Ex1, CAC, Res CACIB od rozhodčí Urschitz Iris (AT)
 • 19. 08. 2023
  Při našem pobytu v Bratislavě jsme se setkali s bratrem a tatínkem od naší Toyen Bistkupstwo. Podívejte se na fotky Therea a Blacka v naší fotogalerii.
 • 28. 05. 2023
  Na mezinárodní výstavě v polském Rzesowě naše Toyen získala poslední potřebný titul pro splnění titulu Junior champion Polska. Od ukrajinské rozhodčí V. Pogodiny vyběhala Excellent, Junior winner, CACIB-junior a nominaci na prestižní výstavu CRUFTS. Jako doprovod s ní jela Jenka, která po uzávěrce shodila všechnu srst, přesto si domů odvezla polský CAC a Res CACIB.

Toyen Bistkupstwo

Toyen Bistkupstwo je barzoj, ruský chrt, z chovatelské stanice Bistkupstwo
výstavní úspěchy:
C.I.B.-J, Polský Junior champion, coursingová licence CACIL
Toyen Bistkupstwo
Matka: Ortiga Bistkupstwo
Otec: Del sol Sirius Black Coburn WNS
více o původu
Datum narození: 14.5.2022
Chovatel: Bistkupstwo
Majitel: Bistkupstwo
Náš poslední přírůstek fenka Toyen Bistkupstwo. V netradiční černé barvě, ale tradičně doufáme v coursingovou kariéru této dcery naší Ortigy a Blackieho. Oba rodiče jsou se skvělou závodní kariérou.
Zkusili jsme první výstavy v Polsku s cílem dosáhnout titul Junior champion Polska. Na obou výstavách si Toyen vedla více než dobře, tak jsme přihlásili nejbližší mezinárodní výstavu v Polsku. Cesta do Rzesowa byla velmi dlouhá, ale vyplatila se, Toyen se krásně předvedla a získala poslední potřebný titul na Junior championa a navíc nový titul CACIB-junior a nominaci na CRUFTS.
Výstavní kariéra mladé Toyen pokračuje jak na Slovensku, tak i v ČR. Na Slovensku, poprve vystavovaná v mezitřídě obdržela svůj první CAC a Res CACIB a v Olomouci na mezinárodní výstavě získala svůj druhý CACIB-Junior a třetí vítězství potřebné k získání titulu Mezinárodní šampion krásy mladých (C.I.B.-J) získala v říjnu v Bratislavě. 
Ve věku 18 měsíců byla Toyen přiznána courisingová licence CACIL, těšíme se na závody v příštím roce.
24.11.2023