sourozenci: vrh T Bistkupstwo

Toyen ve zprávách

 • 08. 05. 2024
  Klubová výstava KCHAPB - první výstava naší Dory (Undina), která paní rozhodčí Jílkovou velmi zaujala a dostala Velmi nadějnou 1 a Nejlepší dorost. Toyen V2, Rabear V3 a Sirael CAC, kterým dokončila CH CZ! Všem gratulujeme!
 • 31. 03. 2024
  Mistrovství Moravy v Brně: Naše holčičky běžely moc hezky a se zlepšující tendencí. Toyen obsadila krásné 2. místo s Res CACT, Tangara byla 4., Sirael se posunula na 6. místo a i Gina vzadu zaznamenala zlepšení a skončila na 9. místě :) Všem gratulujeme a děkujeme za příjemně strávený den.
 • 16. 03. 2024
  V sobotu jsme se zúčastnili s našimi závodnicemi prvního českého coursingu. Tacca potvrdila, že se s ní musí počítat a obsadila krásné třetí místo. Toyen byla 6. a hned za ní se ztrátou 1 bodu Tangara. Gina obsadila 10. místo a Sirael 11. místo.
 • 02. 03. 2024
  Mistrovství v coursingu v Adamově (SK): na tomto prvním letošním závodě měla premiéru naše děvčata z vrhu T a vedla si více než dobře! Tacca 1. místo,CACT, Mistr SK, BOS, Tangara 4.místo, Res CACIL, Toyen 6. místo. Gina se umístila na 10. a Sirael na 13. místě. 15 fen na startu. Gratulujeme!
 • 18. 02. 2024
  Trio CACIB v Nitře (SK). Na této třídenní výstavě nás reprzentovali tři zástupci z vrhu T. Toyen získala CAC a 2x Res CAC, Tacca Res CAC a Thereus na své první výstavě CAC.
 • 09. 12. 2023
  Přidali jsme pár fotek z tréninku, na kterém byly Gina, Tiga a její dcery Toyen, Tacca a Tangara
 • 02. 12. 2023
  NVP Swiebodzice (PL) 2.12.2023: Na výstavu jsme se těšili a přihlásili Toyen a Ginu na rozhodčího z Itálie Bruno Nodalli. Bohužel po cestě jsme zjistili, že během noci došlo ke změně rozhodčího a posuzovala polská rozhodčí paní Wozna-Gill. I tak jsme s výsledkem celkem spokojeni: Toyen Výborná 2 a Gina V1 a CWC.
 • 28. 10. 2023
  Jsme velmi pyšní na naši Toyen, která splnila podmínky pro udělení titulu C.I.B.-J, je to nový titul Mezinárodní šampion krásy mladých.
 • 21. 10. 2023
  Nové coursingové licence pro slečny z vrhu T: Tangara splnila podmínky před měsícem, Toyen uzavřela licenci sóloběhem tento týden a Tacca rozpočala licenční běhy párovým během s Ginou.
 • 10. 09. 2023
  Na MVP v Olomouci nás reprezentovali hned tři barzojové. Od velmi přísného rozhodčího z Irska Ralph Dunne jsme obdrželi pěkné výsledky: Onga Výborná 3 ve tř. šampionů, Sirael Výborná 1, CAC z mezitřídy a naše Toyen V1, CAJC, BOJ a CACIB-Junior ve třídě mladých.

Toyen Bistkupstwo

Toyen Bistkupstwo je barzoj, ruský chrt, z chovatelské stanice Bistkupstwo
výstavní úspěchy:
C.I.B.-J, Polský Junior champion, coursingová licence CACIL
Toyen Bistkupstwo
Matka: Ortiga Bistkupstwo
Otec: Del sol Sirius Black Coburn WNS
více o původu
Datum narození: 14.5.2022
Chovatel: Bistkupstwo
Majitel: Bistkupstwo
Náš poslední přírůstek fenka Toyen Bistkupstwo. V netradiční černé barvě, ale tradičně doufáme v coursingovou kariéru této dcery naší Ortigy a Blackieho. Oba rodiče jsou se skvělou závodní kariérou.
Zkusili jsme první výstavy v Polsku s cílem dosáhnout titul Junior champion Polska. Na obou výstavách si Toyen vedla více než dobře, tak jsme přihlásili nejbližší mezinárodní výstavu v Polsku. Cesta do Rzesowa byla velmi dlouhá, ale vyplatila se, Toyen se krásně předvedla a získala poslední potřebný titul na Junior championa a navíc nový titul CACIB-junior a nominaci na CRUFTS.
Výstavní kariéra mladé Toyen pokračuje jak na Slovensku, tak i v ČR. Na Slovensku, poprve vystavovaná v mezitřídě obdržela svůj první CAC a Res CACIB a v Olomouci na mezinárodní výstavě získala svůj druhý CACIB-Junior a třetí vítězství potřebné k získání titulu Mezinárodní šampion krásy mladých (C.I.B.-J) získala v říjnu v Bratislavě. 
Ve věku 18 měsíců byla Toyen přiznána coursingová licence CACIL, těšíme se na závody v příštím roce.
24.11.2023