Jelizaveta ve zprávách

• 04. 11. 2023
    4. listopadu oslaví dvě naše holčičky z vrhu J - Jelizaveta a Jaidah 12 let! Děkujeme majitelům za péči a lásku, kterou jim dávají a přejeme hodně zdraví do dalších let!
  • 12. 03. 2017
    CACT coursing Mazaný zajíc v Brně: Lovka 1.místo CACT, Lesněnka 2.místo Res CACT, Křídlovka 4. místo a Jelizaveta 7.místo z deseti běžících barzojů. Všem gratulujeme!
  • 17. 07. 2016
    Coursing Sněžné - Blatiny. Ze zúčastněných 6 barzojů-mix se naše fenky umístily na prvních místech! Lesněnka 1.místo, CACT, Mistr Moravy 2016, Lovka 2. místo, Res CACT, Jelizaveta 4. místo! Všem gratulujeme! Ludolf Bistkupstwo zde dokončil svou licenci.
  • 29. 03. 2015
    Medlánecký sysel - coursing Brno: naše Jelizaveta vyběhala krásné 2. místo a Res CACIL, gratulujeme!
  • 06. 04. 2014
    Na coursingu v Brně zabodovali naši psi, Jurajskij Bistkupstwo vyběhal první místo a CACT a již svůj třetí CACIL, Jelizaveta obsadila krásné 5.místo a Hanaczka byla 8. z 11 fen. Děkujeme majitelům za výbornou prezentaci!
  • 10. 08. 2013
    Velmi úspěšný víkend na Slovensku! Na klubové výstavě získali naši psi krásná ocenění - Coda V1,CAC, Hanaczka V1,CAC, Jurajskij V2, Res CAC a naše veteránka Dahlia V1, Klubový vítěz, BOS, a BIS1 veterán. Druhý den na coursingu Jelizaveta 3. místo, Hanaczka 5. místo ze 14 fen a Hany byla vyhodnocena v soutěži Krása/výkon na 3. místě. Všem našim zúčastněným barzojům gratulujeme!

Majitel: CHS Angua Wolf
Jelizaveta žije v chovatelské stanici Angua Wolf. Během života se zúčastnila mnoha coursingových závodů. Běhání miluje a je zodpovědný coursingový běžec. Nyní si už užívá důchodu ve společnosti "Elišky" Odeszy Bistkupstwo a dalších mladších barzojek.